Quick update (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
