Quick update (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Media
el: Μέσα

en: Transliteration
el: Μεταγραφή

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Basic
el: Βασική

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Context
el: Πλαίσιο

en: About
el: Περί

en: Installed version
el: Εγκατεστημένη έκδοση

en: Recommended version
el: Προτεινόμενη έκδοση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Administration menu
el: Μενού διαχείρισης

en: XML sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου XML

en: Automatic Nodetitles
el: Αυτόματοι Τίτλοι

en: Download these updates
el: Λήψη αυτών των ενημερώσεων

en: You must select at least one project to update.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον ένα έργο για ενημέρωση.

en: Downloading updates
el: Λήψη ενημερώσεων

en: Preparing to download selected updates
el: Προετοιμασία για τη λήψη των επιλεγμένων ενημερώσεων.

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
