Quick update (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Variable
eo: Variablo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Location
eo: Loko

en: Rules
eo: Reguloj

en: Features
eo: Ecoj

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
