Quick update (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Panels
fi: Paneelit

en: Location
fi: Sijainti

en: Transliteration
fi: Transliteraatio

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Rules
fi: Säännöt

en: Token
fi: Muuttuja

en: Address Field
fi: Osoitekenttä

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Clean
fi: Siistitty

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Internationalization
fi: Monikielisyys

en: Path Redirect
fi: Polun uudelleenohjaus

en: Orange
fi: Oranssi

en: Context
fi: Konteksti

en: Advanced help
fi: Lisäohjeet

en: About
fi: Tietoja

en: Views Slideshow
fi: Views diaesitys

en: ImageField
fi: Kuvakenttä

en: Menu block
fi: Valikkolohko

en: Installed version
fi: Asennettu versio

en: Recommended version
fi: Suositeltu versio

en: Backup and Migrate
fi: Varmuuskopionti ja migraatiot

en: Admin
fi: Ylläpito

en: External Links
fi: Sivuston ulkopuoliset linkit

en: Uses
fi: Käyttää

en: Administration menu
fi: Ylläpitovalikko

en: Scheduler
fi: Ajastin

en: XML sitemap
fi: XML-sivukartta

en: References
fi: Viittaukset

en: Download these updates
fi: Lataa päivitykset

en: You must select at least one project to update.
fi: Sinun on valittava vähintään yksi päivitettävä projekti.

en: Downloading updates
fi: Ladataan päivityksiä

en: Preparing to download selected updates
fi: Valmistaudutaan lataamaan päivityksiä

en: Localization update
fi: Käännösten päivitys

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Printer, email and PDF versions
fi: Tulostin, sähköposti ja PDF versiot
