Quick update (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (41 entries)

en: Development
fr: Développement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Insert
fr: Insérer

en: Views
fr: Vues

en: Add
fr: Ajouter

en: View
fr: Voir

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Custom Breadcrumbs
fr: Fils d'Ariane Personnalisés

en: Location
fr: Emplacement

en: Media
fr: Média

en: Transliteration
fr: Translittération

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Site map
fr: Plan du site

en: Basic
fr: Basique

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Feeds
fr: Flux

en: Clear
fr: Vider

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Clean
fr: Effacer

en: Internationalization
fr: Gestion multilingue

en: Context
fr: Contexte

en: Advanced help
fr: Aide avancée

en: About
fr: À propos

en: SMTP Authentication Support
fr: Support d'authentification SMTP

en: Menu block
fr: Bloc de menu

en: Installed version
fr: Version installée

en: Recommended version
fr: Version recommandée

en: External Links
fr: Liens externes

en: Uses
fr: Utilisations

en: Administration menu
fr: Menu d'administration

en: Sky
fr: Sky (bleu)

en: References
fr: Références

en: Download these updates
fr: Télécharger ces mises à jour

en: You must select at least one project to update.
fr: Vous devez sélectionner au moins un projet à mettre à jour.

en: Downloading updates
fr: Téléchargement des mises à jour

en: Preparing to download selected updates
fr: Préparation au téléchargement des mises à jour sélectionnées

en: Entity reference
fr: Référence à une entité

en: Responsive
fr: Adaptatif
