Quick update (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Variable
gl: Variábel

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Custom Breadcrumbs
gl: Migas de pan personalizadas

en: Location
gl: Localización

en: Media
gl: Medios

en: Transliteration
gl: Transliteración

en: Calendar
gl: Calendario

en: Basic
gl: Básico

en: Token
gl: Símbolos

en: Clear
gl: Limpar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Clean
gl: Limpar

en: Webform
gl: Formulario web

en: Internationalization
gl: Internacionalización

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Simplenews
gl: Boletíns

en: Context
gl: Contexto

en: Advanced help
gl: Axuda avanzada

en: About
gl: Información

en: Installed version
gl: Versión instalada

en: Recommended version
gl: Versión recomendada

en: Uses
gl: Usos

en: Taxonomy menu
gl: Menú de taxonomía

en: Administration menu
gl: Menú de administración

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML

en: Download these updates
gl: Descargar estas actualizacións

en: You must select at least one project to update.
gl: Ten que seleccionar polo menos un proxecto para actualizar.

en: Downloading updates
gl: Baixando actualizacións

en: Preparing to download selected updates
gl: Preparándo a descarga das actualizacións seleccionadas

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
