Quick update (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Insert
he: הוספה

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Location
he: מיקום

en: Media
he: מדיה

en: Transliteration
he: תעתיק

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Site map
he: מפת אתר

en: Basic
he: בסיסי

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Rules
he: כללים

en: Token
he: אסימון

en: Feeds
he: הזנות

en: Clear
he: ניקוי

en: Features
he: פיצ'רים

en: Diff
he: שינוי

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Context
he: הקשר

en: About
he: אודות

en: Menu block
he: בלוק תפריט

en: Installed version
he: הגרסה המותקנת

en: Recommended version
he: גרסה מומלצת

en: Mollom
he: מולום

en: Backup and Migrate
he: גיבויים ושיחזורים

en: Admin
he: מנהל

en: Uses
he: שימושים

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Scheduler
he: מתזמן

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML

en: References
he: רפרנס

en: Download these updates
he: הורידו עדכונים אלו

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
