Quick update (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Location
hi: स्थान

en: Media
hi: मीडिया

en: Basic
hi: सामान्य

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Rules
hi: नियम

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Context
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Uses
hi: उपयोग

en: Administration menu
hi: प्रशासन आहारिका (मेन्यू)

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ
