Quick update (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Variable
km: អថេរ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Context
km: បរិបទ

en: About
km: អំពី

en: Installed version
km: កំណែ​ដែល​បាន​ដំឡើង

en: Recommended version
km: កំណែ​ដែល​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍

en: Uses
km: ប្រើ

en: Download these updates
km: ទាញ​យក​​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​ទាំង​នេះ​

en: You must select at least one project to update.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​គម្រោង​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​មួយ ដើម្បី​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Downloading updates
km: ទាញ​យក​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Preparing to download selected updates
km: ត្រៀម​ទាញ​យក​បច្ចុប្បន្ន​​ភាព​​ដែល​បាន​ជ្រើស​
