Quick update (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Installed version
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿತಗೊಂಡ ಆವೃತ್ತಿ

en: Mayo
kn: ಮಯೊ

en: Samara
kn: ಸಮಾರಾ

en: Busy
kn: ಕಾರ್ಯನಿರತ

en: Sky
kn: ಆಕಾಶ

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ
