Quick update (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Insert
nl: Invoegen

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Location
nl: Locatie

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Transliteration
nl: Transliteratie

en: Calendar
nl: Kalender

en: Site map
nl: Sitemap

en: Basic
nl: Basis

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Rules
nl: Regels

en: Clear
nl: Wissen

en: Clean
nl: Schoon

en: Business
nl: Zakelijk

en: Webform
nl: Formulier

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Orange
nl: Oranje

en: Advanced help
nl: Uitgebreide hulp

en: About
nl: Over

en: Menu block
nl: Menublok

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Recommended version
nl: Aanbevolen versie

en: Content Access
nl: Toegangscontrole

en: External Links
nl: Externe links

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Taxonomy menu
nl: Taxonomie-menu

en: Wysiwyg
nl: WYSIWYG

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Sky
nl: Lucht

en: Scheduler
nl: Planner

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap

en: References
nl: Referenties

en: Download these updates
nl: Deze updates downloaden

en: You must select at least one project to update.
nl: Kies tenminste één project om bij te werken.

en: Downloading updates
nl: Updates aan het downloaden

en: Preparing to download selected updates
nl: Download van de geselecteerde updates wordt voorbereid

en: Mothership
nl: Moederschip

en: Menu Breadcrumb
nl: Menu-kruimelpad

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Printer, email and PDF versions
nl: Printer-, e-mail- en PDF-versies
