Quick update (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Insert
nn: Set inn

en: View
nn: Sjå på

en: Location
nn: Stad

en: Calendar
nn: Kalender

en: Advanced help
nn: Avansert hjelp

en: Administration menu
nn: Administrasjonsmeny
