Quick update (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Variable
oc: Variabla

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Panels
oc: Escapolons

en: Location
oc: Emplaçament

en: Media
oc: Mèdia

en: Transliteration
oc: Transliteracion

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Rules
oc: Règlas

en: Token
oc: Geton (token)

en: Feeds
oc: Flux

en: Clear
oc: Escafar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Clean
oc: Escafar

en: Internationalization
oc: Gestion multilingüa

en: Orange
oc: Irange

en: Context
oc: Contèxte

en: About
oc: A prepaus

en: Installed version
oc: Version installada

en: Recommended version
oc: Version recomanada

en: External Links
oc: Ligams extèrnes

en: Uses
oc: Usatges

en: Administration menu
oc: Menú d'administracion

en: Download these updates
oc: Telecarga aquestas mesas a jorn

en: You must select at least one project to update.
oc: Vos cal seleccionar coma minimal un projècte a actualizar.

en: Downloading updates
oc: Telecargament de las mesas a jorn

en: Preparing to download selected updates
oc: Preparant per telecargar las mesas a jorn seleccionades
