Quick update (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (51 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: Variable
pt: Variável

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: Insert
pt: Inserir

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Mostrar

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Custom Breadcrumbs
pt: Navegações Estruturais personalizadas

en: Panels
pt: Painéis

en: Location
pt: Localização

en: Transliteration
pt: Transliteração

en: Calendar
pt: Calendário

en: Site map
pt: Mapa do site

en: Basic
pt: Básico

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Rules
pt: Regras

en: Address Field
pt: Campo do Endereço

en: Clear
pt: Limpar

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Clean
pt: Limpar

en: Business
pt: O negócio

en: Webform
pt: Formulário

en: Orange
pt: Laranja

en: Context
pt: Contexto

en: Advanced help
pt: Ajuda avançada

en: About
pt: Sobre

en: SMTP Authentication Support
pt: Suporte de autenticação SMTP

en: Menu block
pt: Bloco de menu

en: Installed version
pt: Versão instalada

en: Recommended version
pt: Versão recomendada

en: Content Access
pt: Aceder aos Conteúdos

en: Admin
pt: Administrador

en: Uses
pt: Usos

en: Chaos tool suite
pt: Suite de ferramentas "chaos"

en: Administration menu
pt: Menu de administração

en: XML sitemap
pt: Mapa XML do site

en: References
pt: Referências

en: Automatic Nodetitles
pt: Automático Nodetitles

en: Entity API
pt: API Entidade

en: Download these updates
pt: Descarregar estas atualizações

en: You must select at least one project to update.
pt: Deve selecionar pelo menos um projeto para atualizar.

en: Downloading updates
pt: A descarregar atualizações

en: Preparing to download selected updates
pt: Preparando para descarregar as atualizações selecionadas

en: Localization update
pt: Atualização de localização

en: Entity reference
pt: Referência de entidade

en: Responsive
pt: Responsivo
