Quick update (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (65 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Variable
ru: Переменная

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Insert
ru: Вставить

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Panels
ru: Панели

en: Location
ru: Место

en: Voting API
ru: API Оценки

en: Fusion
ru: Связка

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Transliteration
ru: Транслитерация

en: Calendar
ru: Календарь

en: Site map
ru: Карта сайта

en: Basic
ru: Основное

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Rules
ru: Правила

en: Token
ru: Токен

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Clear
ru: Очистить

en: Features
ru: Особенности

en: Clean
ru: Чистый

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Internationalization
ru: Локализация

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Block Class
ru: Класс блока

en: Quick Tabs
ru: Быстрые вкладки

en: Context
ru: Контекст

en: Advanced help
ru: Расширенная справка

en: About
ru: Информация

en: SMTP Authentication Support
ru: Поддержка SMTP аутентификации

en: Menu block
ru: Блок меню

en: Installed version
ru: Установленная версия

en: Recommended version
ru: Рекомендуемая версия

en: Global Redirect
ru: Глобальная переадресация

en: Content Access
ru: Доступ к содержимому

en: Backup and Migrate
ru: Резервное копирование и миграция

en: Samara
ru: Самарская область

en: Admin
ru: Администратор

en: External Links
ru: Внешние ссылки

en: Uses
ru: Использование

en: Taxonomy menu
ru: Меню таксономии

en: Views Bulk Operations
ru: Массовые операции

en: Chaos tool suite
ru: Набор инструментов Chaos

en: Administration menu
ru: Меню администрирования

en: XML sitemap
ru: XML-карты сайта

en: References
ru: Ссылки

en: Download these updates
ru: Скачать обновления

en: You must select at least one project to update.
ru: Необходимо выбрать по крайней мере один проект для обновления.

en: Downloading updates
ru: Загрузка обновлений

en: Preparing to download selected updates
ru: Подготовка к загрузке выбранных обновлений

en: Superfish
ru: Меню Superfish

en: Job Scheduler
ru: Планировщик заданий

en: Entity reference
ru: Ссылка на сущность

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Printer, email and PDF versions
ru: Печать, Email и PDF версия

en: Metatag
ru: Мета-тег
