Quick update (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Basic
si: මූලික

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
