Quick update (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Location
sq: Vendodhja

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione

en: Installed version
sq: Versioni i instaluar

en: Recommended version
sq: Versioni i rekomanduar

en: Download these updates
sq: Shkarko këto përditësime

en: You must select at least one project to update.
sq: Ju duhet të zgjidhni të paktën një projekt për ta përditësuar.

en: Downloading updates
sq: Duke shkarkuar përditësimet

en: Preparing to download selected updates
sq: Duke u përgatitur ti shkarkojë përditësimet e zgjedhura
