Quick update (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Context
te: సందర్భం

en: Advanced help
te: ఉన్నత సహాయం

en: About
te: గురించి

en: Installed version
te: స్థాపిత సంచిక

en: External Links
te: బయటి లంకెలు

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Acquia Marina
te: అక్వియా మెరీనా
