Quick update (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Media
th: สื่อ

en: Mobile
th: มือถือ

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Business
th: ธุรกิจ

en: Context
th: บริบท

en: Advanced help
th: ช่วยเหลือขั้นสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Administration menu
th: การดูแลระบบเมนู
