Quick update (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Variable
ar: متغير

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Insert
ar: أدرج

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Location
ar: الموضع

en: Media
ar: ميديا

en: Calendar
ar: التقويم

en: Basic
ar: الأساسي

en: Clear
ar: مسح

en: Features
ar: الخصائص

en: CAPTCHA
ar: التحقق

en: Context
ar: السياق

en: About
ar: حول

en: Installed version
ar: النسخة المثبة

en: Recommended version
ar: النسخة الموصى بها

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Download these updates
ar: تحميل هذه التحديثات

en: You must select at least one project to update.
ar: يجب عليك تحديد مشروع على الأقل لتحديثه.

en: Downloading updates
ar: جاري تحميل التحديثات

en: Preparing to download selected updates
ar: التحضير لتحميل التحديثات المحددة
