Quick update (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (60 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Date
de: Datum

en: None
de: Keine

en: Image
de: Bild

en: Insert
de: Einfügen

en: Views
de: Ansichten

en: Add
de: Hinzufügen

en: View
de: Ansicht

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Location
de: Ort

en: Voting API
de: Voting-API

en: Media
de: Medien

en: Mobile
de: Mobil

en: Calendar
de: Kalender

en: Site map
de: Sitemap

en: Basic
de: Basis

en: Redirect
de: Umleiten

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Clear
de: Leeren

en: Clean
de: Bereinigen

en: Mime Mail
de: Mime-E-Mail

en: Webform
de: Webformular

en: Internationalization
de: Internationalisierung

en: Path Redirect
de: Pfadumleitung

en: jQuery Update
de: JQuery Update

en: FileField
de: Dateifeld

en: Devel
de: Devel-Modul

en: Login Destination
de: Weiterletungsziel nach der Anmeldung

en: Context
de: Kontext

en: Deco
de: Art Deco

en: Advanced help
de: Erweiterte Hilfe

en: About
de: Über

en: Menu block
de: Menüblock

en: Installed version
de: Installierte Version

en: Recommended version
de: Empfohlene Version

en: Global Redirect
de: Globale Weiterleitung

en: Content Access
de: Zugriffskontolle

en: Search projects
de: Projekte durchsuchen

en: Backup and Migrate
de: Sichern und Migrieren

en: Analytic
de: Analyse

en: Busy
de: Beschäftigt

en: External Links
de: Externe Links

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Taxonomy menu
de: Taxonomiemenü

en: Chaos tool suite
de: Chaos Tool Suite

en: Wysiwyg
de: WYSIWYG

en: Administration menu
de: Verwaltungsmenü

en: Sky
de: Himmel

en: Scheduler
de: Zeitplaner

en: References
de: Referenzen

en: Download these updates
de: Diese Aktualisierungen herunterladen

en: You must select at least one project to update.
de: Es muss mindestens ein zu aktualisierendes Projekt ausgewählt werden.

en: Downloading updates
de: Aktualisierungen werden heruntergeladen

en: Preparing to download selected updates
de: Das Herunterladen der ausgewählten Aktualisierungen wird vorbereitet

en: Omega Tools
de: Omega-Werkzeuge

en: Menu attributes
de: Menüattribute

en: Entity reference
de: Entitätsreferenzierung

en: Responsive
de: Responsiv

en: Printer, email and PDF versions
de: Druck-, E-Mail- und PDF-Versionen

en: Module Filter
de: Modul Filter
