Quick update (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Basic
hy: Տարրական

en: Installed version
hy: տեղակայված տարբերակ

en: Uses
hy: Օգտագործում
