Quick update (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Variable
jv: Variabel

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Location
jv: Lokasi

en: Basic
jv: Dasar

en: Context
jv: Konték

en: About
jv: Ngenani

en: Installed version
jv: Versi sing dipasang

en: Recommended version
jv: Versi sing dianjuraké

en: Download these updates
jv: Ngundhuh update-tan iki

en: You must select at least one project to update.
jv: Sampéyan kudu milih sakorane saproyek kanggo diupdate.

en: Downloading updates
jv: Lagi Ngundhuh update-tan

en: Preparing to download selected updates
jv: Persiapan kanggo ngundhuh update pilihan
