Quick update (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ
