Quick update (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (47 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Poormanscron
no: Fattigmannscron

en: Date
no: Dato

en: None
no: Ingen

en: Variable
no: Variabel

en: Link
no: Lenke

en: Image
no: Bilde

en: Name
no: Navn

en: Insert
no: Sett inn

en: Views
no: Visninger

en: Add
no: Legg til

en: View
no: Vis

en: Unknown
no: Ukjent

en: Custom Breadcrumbs
no: Egendefinerte navigasjonsstier

en: Location
no: Sted

en: Mobile
no: Mobil

en: Calendar
no: Kalender

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Redirect
no: Viderekobling

en: Page Title
no: Sidetittel

en: Rules
no: Regler

en: Token
no: Symbol

en: Clear
no: Tøm

en: Clean
no: Ren

en: Diff
no: Forskjell

en: Orange
no: Oransje

en: Context
no: Kontekst

en: Advanced help
no: Avansert hjelp

en: About
no: Om

en: Menu block
no: Meny-blokk

en: Installed version
no: Installert versjon

en: Recommended version
no: Anbefalt versjon

en: Content Access
no: Innholdstilgang

en: Uses
no: Bruker

en: Views Bulk Operations
no: Visningsmassehandlinger

en: Administration menu
no: Administrasjonsmeny

en: Scheduler
no: Tidsplanlegger

en: XML sitemap
no: XML-nettstedskart

en: References
no: Referanser

en: Download these updates
no: Last ned disse oppdateringene

en: You must select at least one project to update.
no: Du må velge minst et prosjekt å oppdatere.

en: Downloading updates
no: Laster ned oppdateringer

en: Preparing to download selected updates
no: Forbereder nedlasting av valgte oppdateringer

en: Menu Breadcrumb
no: Meny-sti

en: Entity reference
no: Entitets-referanse

en: Responsive
no: Responsiv

en: Metatag
no: Metatagg
