Quick update (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया

en: Basic
ne: सामान्य

en: Clear
ne: सफा

en: About
ne: बारेमा
