Quick update (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Variable
tr: Değişken

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Insert
tr: Ekle

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Location
tr: Konum

en: Voting API
tr: Oylama (Voting) API

en: Media
tr: Medya

en: Transliteration
tr: Harf çevirisi

en: Calendar
tr: Takvim

en: Site map
tr: Site haritası

en: Pathauto
tr: OtoYol

en: Basic
tr: Temel

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Rules
tr: Kurallar

en: Token
tr: Simge

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Clear
tr: Temizle

en: Features
tr: Özellikler

en: Orange
tr: Turuncu

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Advanced help
tr: Gelişmiş yardım

en: About
tr: Hakkında

en: Menu block
tr: Menü bloğu

en: Installed version
tr: Kurulu sürüm

en: Recommended version
tr: Önerilen sürüm

en: Global Redirect
tr: Genel Yönlendirme (Global Redirect)

en: Content Access
tr: İçerik Erişimi (Content Access)

en: Backup and Migrate
tr: Yedekle ve Taşı (Backup and Migrate)

en: Admin
tr: Yönetim

en: Uses
tr: Kullanım

en: Chaos tool suite
tr: Chaos Araç Paketi (Chaos Tool Suite)

en: Administration menu
tr: Yönetim menüsü

en: XML sitemap
tr: XML site haritası

en: References
tr: Başvurular

en: Automatic Nodetitles
tr: Otomatik Düğüm Başlıkları (Automatic Nodetitles)

en: Download these updates
tr: Bu güncellemeleri indir

en: You must select at least one project to update.
tr: Güncellemek için en az bir proje seçmelisiniz.

en: Downloading updates
tr: Güncellemeler indiriliyor

en: Preparing to download selected updates
tr: Seçili güncelleştirmeler indirilmeye hazırlanıyor

en: Job Scheduler
tr: İş Zamanlayıcı (Job Scheduler)

en: Localization update
tr: Yerelleştirme güncellemesi (Localization update)

en: Entity reference
tr: Varlık referansı

en: Responsive
tr: Duyarlı
