Quick update (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
