Quiz (7.x-4.0-alpha1) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add category
os: Бафтау категори

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
