Quiz (7.x-4.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (37 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
dz: ནང་དོན་འདི་ ལག་ལེན་པ་གཞན་མི་ཅིག་གིས་ ལེགས་བཅོས་འབད་ཡོདཔ་ལས་ འགྱུར་བ་ཚུ་སྲུང་མི་ཚུགས།

en: and
dz: དང་
