Quiz (7.x-4.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Action
de: Aktion

en: Advanced options
de: Erwytereti Ystellige

en: Term ID
de: Begriff-ID

en: Scale
de: Grössi

en: Today
de: Hüt

en: Finished
de: Abgschlosse
