Quiz (7.x-4.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (105 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Response
lv: Atbilde

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Views
lv: Skati

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: term
lv: termins

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Scale
lv: Mērogot

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: node
lv: mezgls

en: Start
lv: Sākt

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Random
lv: Nejaušs

en: Operation
lv: Operācija

en: unanswered
lv: neatbildēt

en: Duration
lv: Ilgums

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Result
lv: Rezultāts

en: Manual
lv: Manuāli

en: published
lv: publicēts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Results
lv: Rezultāti

en: Match
lv: Atbilst

en: Changed
lv: Labots

en: cancel
lv: atcelt

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Passed
lv: Nokārtots

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
lv: Saturu modificējis cits lietotājs; izmaiņas saglabāt nevar.

en: Available
lv: Pieejams

en: Skip
lv: Izlaist

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Finish
lv: Pabeigt

en: and
lv: un

en: Choose an action
lv: Izvēlies darbību

en: Started
lv: Sākts

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Choose one
lv: Izvēlies vienu

en: Direction
lv: Virziens

en: of
lv: no

en: Backwards navigation
lv: Pārvietošanās atpakaļ

en: Pass rate
lv: Nokārtošanas līmenis

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
lv: Jūs esat ieguvis %num_correct no %question_count iespējamajiem punktiem.

en: You have already passed this @quiz.
lv: Jūs jau esat nokārtojis šo testu.

en: Question Results
lv: Jautājumu rezultāti

en: You have taken this quiz already. You are marked as an owner or administrator for this quiz, so you can take this quiz as many times as you would like.
lv: Jūs jau esat pildījis šo testu. Jūs esat atzīmēts kā šī testa administrators, tāpēc jūs varat pildīt šo testu cik reizes vēlaties.

en: Special filters
lv: Speciālie filtri

en: Only show each users best result
lv: Parādīt tikai katra lietotāja labāko rezultātu

en: Do not show quizzes in progress
lv: Nerādīt testus, kas šobrīd tiek kārtoti

en: Evaluated
lv: Novērtēts

en: Start quiz
lv: Sākt testu

en: Attempts allowed
lv: Atļautie mēģinājumi

en: Skip and finish
lv: Izlaist un pabeigt

en: Your score: %score %
lv: Jūsu rezultāts: %score %

en: Summary options
lv: Kopsavilkuma iespējas

en: Question <span id="quiz-question-number">!x</span> of <span id="quiz-num-questions">@y</span>
lv: Jautājums <span id="quiz-question-number">!x</span> no <span id="quiz-num-questions">@y</span>
