Quiz (7.x-4.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (47 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: node
mn: зангилаа

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Finished
mn: Дууссан

en: and
mn: ба

en: Direction
mn: Чиглэл
