Quiz (7.x-4.0-rc1) - en to nl translation catalogue (529 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Response
nl: Antwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Update
nl: Bijwerken

en: Views
nl: Overzichten

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Titles
nl: Titels

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Up to date
nl: Actueel

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Scale
nl: Schalen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Terms
nl: Termen

en: browse
nl: bladeren

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Start
nl: Begin

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Random
nl: Willekeurig

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Operation
nl: Bewerking

en: unanswered
nl: onbeantwoord

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 4 Days
nl: 4 dagen

en: 5 Days
nl: 5 dagen

en: 6 Days
nl: 6 dagen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Result
nl: Resultaat

en: Manual
nl: Handmatig

en: published
nl: gepubliceerd

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Activity
nl: Activiteit

en: Distribution
nl: Distributie

en: Results
nl: Resultaten

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Failed
nl: Mislukt

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Charts
nl: Grafieken

en: cancel
nl: annuleren

en: Finished
nl: Voltooid

en: Questions
nl: Vragen

en: Select
nl: Selecteren

en: Do not show
nl: Niet tonen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
nl: De inhoud is aangepast door een andere gebruiker; de wijzigingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Global Configuration
nl: Globale configuratie

en: Finish
nl: Voltooien

en: and
nl: en

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: Started
nl: Gestart

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar

en: Choose one
nl: Maak een keuze

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Direction
nl: Richting

en: Presets
nl: Instellingen

en: of
nl: van

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: color
nl: kleur

en: In progress
nl: Bezig

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: answer
nl: antwoord

en: 1 time | @count times
nl[0]: 1 keer
nl[1]: @count keer

en: Supply a number of days to calculate the default close date for new quizzes.
nl: Geef het aantal dagen op om de standaard sluitingsdag te berekenen voor nieuwe quizen.

en: Please supply a valid date.
nl: Gelieve een geldige datum in te voeren.

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
nl: Een titel toevoegen om te helpen de vraag van andere vragen te onderscheiden. Deze zal tijdens de quiz niet getoond worden.

en: Matching
nl: Komen overeen

en: Quiz Results
nl: Quizresultaten

en: Manage questions
nl: Vragen beheren

en: My results
nl: Mijn resultaten

en: Number of questions
nl: Aantal vragen

en: Backwards navigation
nl: Achterwaartse navigatie

en: At the end of the @quiz
nl: Aan het eind van de @quiz

en: After each question
nl: Na iedere vraag

en: Availability options
nl: Beschikbaarheidsopties

en: Always Available
nl: Altijd beschikbaar

en: Click this option to ignore the open and close dates.
nl: Selecteer deze optie om de openings- en sluitingsdatum niet te gebruiken.

en: Open Date
nl: Openingsdatum

en: The date this @quiz will become available.
nl: De datum waarop deze @quiz beschikbaar zal komen.

en: Close Date
nl: Sluitingsdatum

en: The date this @quiz will cease to be available.
nl: De datum waarop deze @quiz niet meer beschikbaar zal zijn.

en: Default summary. Leave blank if you don't want to give a summary.
nl: Standaardsamenvatting. Laat dit veld leeg als u geen standaardsamenvatting wilt.

en: A collection of questions designed to create interactive tests
nl: Een collectie vragen om interactieve testen mee te ontwerpen

en: Questions updated successfully.
nl: Vragen zijn succesvol bijgewerkt.

en: In Progress
nl: In behandeling

en: Time Finished
nl: Eindtijd

en: correct
nl: juist

en: incorrect
nl: fout

en: Time the quiz was started.
nl: Tijdstip waarop de quiz werd gestart.

en: Quiz End Time
nl: Eindtijd quiz

en: Time the quiz was finished.
nl: Tijdstip waarop de quiz was afgelopen.

en: Pass rate
nl: Slagingsdrempel

en: Indicates whether quiz takers can go back to previous questions.
nl: Geeft aan of quizdeelnemers terug kunnen naar vorige vragen.

en: Feedback Time
nl: Feedbackmoment

en: The first time a new quiz can be taken.
nl: Het eerste moment waarop een nieuwe quiz kan worden afgenomen.

en: The last time a new quiz can be taken.
nl: Het laatste moment waarop een nieuwe quiz kan worden afgenomen.

en: The number of times a quiz can be taken.
nl: Het aantal keren dat een quiz kan worden gedaan.

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: There was an error updating the @quiz.
nl: Er was een foutmelding tijdens het updaten van de @quiz.

en: Default number of days before a @quiz is closed
nl: Standaardaantal dagen voordat een @quiz wordt afgesloten.

en: Allow quiz creators to set a pass/fail option when creating a @quiz.
nl: Quizmakers toestaan een slaag/faaloptie in te stellen bij het aanmaken van een @quiz.

en: Maximum Result Options
nl: Maximum aantal mogelijke uitkomsten

en: Remove Incomplete Quiz Records (older than)
nl: Onvolledige quizinvoer verwijderen (ouder dan)

en: Number of days that you like to keep the incomplete quiz records
nl: Aantal dagen om de onvoltooide quizrecords te bewaren

en: Addons Configuration
nl: Configuratie van addons

en: Enable UserPoints Module Integration
nl: Integratie UserPoints-module inschakelen

en: Display Timer for Timed Quiz
nl: Timer weergeven voor een quiz met tijdslimiet

en: Look and Feel Settings
nl: Look en Feel-instellingen

en: @quiz title
nl: @quiz titel

en: @quiz Title
nl: @quiz titel

en: No @quiz results found.
nl: Geen @quiz resultaten gevonden.

en: This quiz has not been scored yet.
nl: Deze quiz is nog niet beoordeeld.

en: 7 Days
nl: 7 dagen

en: 8 Days
nl: 8 dagen

en: 9 Days
nl: 9 dagen

en: 10 Days
nl: 10 dagen

en: 11 Days
nl: 11 dagen

en: 12 Days
nl: 12 dagen

en: 13 Days
nl: 13 dagen

en: 14 Days
nl: 14 dagen

en: 15 Days
nl: 15 dagen

en: 16 Days
nl: 16 dagen

en: 17 Days
nl: 17 dagen

en: 18 Days
nl: 18 dagen

en: 19 Days
nl: 19 dagen

en: 20 Days
nl: 20 dagen

en: 21 Days
nl: 21 dagen

en: 22 Days
nl: 22 dagen

en: 23 Days
nl: 23 dagen

en: 24 Days
nl: 24 dagen

en: 25 Days
nl: 25 dagen

en: 26 Days
nl: 26 dagen

en: 27 Days
nl: 27 dagen

en: 28 Days
nl: 28 dagen

en: 29 Days
nl: 29 dagen

en: 30 Days
nl: 30 dagen

en: 35 Days
nl: 35 dagen

en: 40 Days
nl: 40 dagen

en: 45 Days
nl: 45 dagen

en: 50 Days
nl: 50 dagen

en: 55 Days
nl: 55 dagen

en: 60 Days
nl: 60 dagen

en: 65 Days
nl: 65 dagen

en: 70 Days
nl: 70 dagen

en: 75 Days
nl: 75 dagen

en: 80 Days
nl: 80 dagen

en: 85 Days
nl: 85 dagen

en: 90 Days
nl: 90 dagen

en: 95 Days
nl: 95 dagen

en: 100 Days
nl: 100 dagen

en: 105 Days
nl: 105 dagen

en: 110 Days
nl: 110 dagen

en: 115 Days
nl: 115 dagen

en: 120 Days
nl: 120 dagen

en: Parts of this @quiz have not been evaluated yet. The score below is not final.
nl: Onderdelen van deze @quiz zijn nog niet geëvalueerd. Onderstaande score is nog niet definitief.

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
nl: U heeft %num_correct van %question_count mogelijke punten.

en: Thanks for taking the quiz!
nl: Bedankt voor het afnemen van de quiz!

en: @quiz configuration
nl: @quiz-configuratie

en: @quiz results
nl: @quiz-uitkomsten

en: The name of the @quiz.
nl: De naam van de @quiz.

en: Assign Action
nl: Actie toewijzen

en: Select an action to be preformed after a user has completed this @quiz.
nl: Selecteer een actie om uit te voeren nadat de gebruiker deze @quiz voltooid heeft.

en: Whether to allow user to go back and revisit their answers
nl: Al dan niet toestaan om de gebruiker terug te laten gaan om hun antwoorden herzien.

en: Indicates at what point feedback for each question will be given to the user
nl: Geeft aan op welk punt voor iedere vraag feedback aan de gebruiker wordt gegeven.

en:  Time Limit
nl:  Tijdslimiet

en: Set the maximum allowed time in seconds for this @quiz. Use 0 for no limit.
nl: Stel de maximale toegestane tijd in seconden in voor deze @quiz. 0 gebruiken om geen limiet te stellen.

en: Pass rate for @quiz (%)
nl: Slagingsdrempel voor @quiz (%)

en: Summary text if passed
nl: Samenvattingstekst indien geslaagd

en: Default summary text
nl: Tekst standaardsamenvatting

en: Result Option
nl: Uitkomstmogelijkheid

en: The name of the result
nl: De naam van de uitkomst

en: Percentage Start Range
nl: Startpercentage reeks

en: Percentage End Range
nl: Eindpercentage reeks

en: Display text for the result
nl: Weergavetekst voor de uitkomst

en: Result summary. This is the summary that is displayed when the user falls in this result set determined by his/her responses.
nl: Uitkomstsamenvatting. Dit is de samenvatting die wordt getoond wanneer de gebruiker in deze uitkomstmogelijkheid valt afhankelijk van zijn/haar antwoorden.

en: You have already passed this @quiz.
nl: U bent al geslaagd voor deze @quiz.

en: Resuming a previous quiz in-progress.
nl: Een voormalige quiz-afname hervatten.

en: The user passed this quiz.
nl: De gebruiker is voor deze quiz geslaagd.

en: the user completed this quiz.
nl: de gebruiker voltooide deze quiz.

en: View results.
nl: Uitkomsten bekijken.

en: Number of random questions
nl: Aantal willekeurige vragen

en: The percentage of questions that must be correct before the quiz is passed.
nl: Het percentage vragen dat correct dient te zijn voordat men voor de quiz slaagt.

en: The time limit on a quiz.
nl: De tijdslimiet voor een quiz.

en: Open time
nl: Openingstijdstip

en: Close time
nl: Sluitingstijdstip

en: Quiz Questions
nl: Quizvragen

en: Quiz node revision
nl: Quiz-noderevisie

en: Question Node ID
nl: Vraagnode-ID

en: The question node id.
nl: De node-id van de vraag.

en: Question node nid
nl: Vraagnode-nid

en: Question Node VID
nl: Vraagnode-vid

en: The question node revision id.
nl: De noderevisie-id van de vraag.

en: Question node revision
nl: Vraagnode-revisie

en: Question Status
nl: Vraagstatus

en: Number of Questions
nl: Aantal vragen

en: Quiz Start Time
nl: Starttijd quiz

en: Use Quiz Questions
nl: Quizvragen gebruiken

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: There are no unscored essays.
nl: Er zijn geen onbeoordeelde betogen.

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
nl: Geef het antwoord hier. Klik op de grijze balk onderaan dit gebied en sleep deze naar beneden wanneer u meer ruimte nodig heeft.

en: Score the answers from quizzes that use long answer questions.
nl: De antwoorden van quizzen beoordelen die lange-antwoordvragen gebruiken.

en: Correct answer
nl: Correct antwoord

en: Feedback Settings
nl: Feedbackinstellingen

en: Support for Quiz question types.
nl: Ondersteuning voor quizvraagsoorten.

en: Quiz Question
nl: Quizvraag

en: Enter your answer here
nl: Voer hier uw antwoord in

en: Provide the answer and the method by which the answer will be evaluated.
nl: Levert het antwoord en de methode waarop het antwoord beoordeeld wordt.

en: Match against a regular expression (answer must match the supplied regular expression)
nl: Met een reguliere expressie vergelijken (antwoord moet voldoen aan een opgegeven reguliere expressie)

en: About regular expressions
nl: Over reguliere expressies

en: Score the answers from quizzes that use short answer questions.
nl: De antwoorden van quizzen beoordelen die korte-antwoordvragen gebruiken.

en: Export as HTML
nl: Exporteren als HTML

en: Export as XML
nl: Exporteren als XML

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Question Results
nl: Vraagresultaten

en: assign questions
nl: vragen toewijzen

en: You have run out of time.
nl: Tijd is afgelopen.

en: % incomplete
nl: % onvoltooid

en: No questions were found.
nl: Er zijn geen vragen gevonden.

en: Alternatives
nl: Keuzemogelijkheden

en: Alternative !i
nl: Keuzemogelijkheid !i

en: Feedback if chosen
nl: Feedback indien gekozen

en: This feedback is given to users who chooses this alternative.
nl: Deze feedback wordt gegeven aan gebruikers die deze keuzemogelijkheid kozen.

en: Feedback if not chosen
nl: Feedback indien niet gekozen

en: This feedback is given to users who doesn't choose this alternative.
nl: Deze feedback wordt gegeven aan gebruikers die deze keuzemogelijkheid niet kozen.

en: Score if chosen
nl: Punten indien gekozen

en: Score if not chosen
nl: Punten indien niet gekozen

en: This score is added to the users total score if the user doesn't choose this alternative. Only used if multiple answers are allowed.
nl: Deze punten worden toegevoegd aan de totaalscore van de gebruiker wanneer de gebruiker deze keuzemogelijkheid niet kiest. Alleen wanneer meervoudige antwoorden zijn toegestaan.

en: Manage presets
nl: Voorinstellingen beheren

en: Provide alternatives for the user to answer.
nl: Levert keuzemogelijkheden voor de gebruiker om te beantwoorden.

en: Select a set of alternatives
nl: Een set keuzemogelijkheden selecteren

en: Save as a new preset
nl: Opslaan als een nieuwe voorinstelling

en: Current alternatives will be saved as a new preset
nl: Huidige keuzemogelijkheden zullen als een nieuwe voorinstelling worden bewaard

en: Manage your preset collections
nl: Verzamelingen van voorinstellingen beheren

en: New global collection(available to all users)
nl: Nieuwe globale verzameling (beschikbaar voor alle gebruikers)

en: Available to all users
nl: Beschikbaar voor alle gebruikers

en: What will you do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Save changes, do not change questions using this preset
nl: Wijzigingen opslaan, vragen die deze voorinstelling gebruiken niet wijzigen

en: Save changes, and change your own questions who uses this preset
nl: Wijzigingen opslaan, en eigen vragen wijzigen die deze voorinstelling gebruiken

en: Delete this preset(This will not affect existing questions)
nl: Deze voorinstelling verwijderen (heeft geen invloed op bestaande vragen)

en: Length of automatically set question titles
nl: Lengte van automatisch ingevulde vraagtitels

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Simple scoring
nl: Eenvoudige beoordeling

en: Your settings will be remembered.
nl: Uw instellingen zullen worden onthouden.

en: Add more alternatives
nl: Meer keuzemogelijkheden toevoegen

en: Wrong
nl: Fout

en: Rubric
nl: Voorschrift

en: Settings for
nl: Instellingen voor

en: The number of questions to be randomly selected each time someone takes this quiz
nl: Het aantal vragen dat willekeurig geselecteerd wordt voor iedere keer dat iemand de quiz afneemt

en: <em>Up to date</em>
nl: <em>Up-to-date</em>

en: revisions
nl: revisies

en: No question types are enabled
nl: Er zijn geen vraagsoorten ingeschakeld

en: Browse for questions to add
nl: Bladeren naar toe te voegen vragen

en: Mark all the questions you want to add.
nl: Markeer alle vragen die u wilt toevoegen.

en: You can filter questions by using the textfields and select boxes.
nl: U kunt vragen filteren met de tekst- en selectievelden.

en: You can sort by pressing the table headers.
nl: U kunt sorteren door op de tabelkoppen te drukken.

en: No filter
nl: Geen filter

en: Two days ago
nl: Eergisteren

en: Long ago
nl: Lang geleden

en: Max score
nl: Maximumscore

en: Compulsory
nl: Verplicht

en: Allow Skipping questions
nl: Overslaan van vragen toestaan

en: Randomize questions
nl: Willekeurig maken van de vragen

en: Pass rate for the @quiz as a percentage score.
nl: Slagingsdrempel voor de @quiz als een percentage van de totaalscore.

en: Show this result for scored quizzes in this range (0-100).
nl: Deze uitkomst tonen voor quizzen met puntenscores in deze reeks (0-100).

en: Last question skipped.
nl: Vorige vraag overgeslagen.

en: Your results have been sent to your e-mail address.
nl: De resultaten zijn naar uw e-mailadres gestuurd.

en: Quiz %title has been created.
nl: Quiz %title is aangemaakt.

en: Take quiz
nl: Quiz afnemen

en: Something went wrong. Please try again
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het nog eens.

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Quiz Statistics
nl: Quiz statistieken

en: Result Statistics
nl: Resultaat statistieken

en: The score has been saved.
nl: De score is opgeslagen.

en: Error saving the score. The selected answer was not scored.
nl: Er is een fout opgetreden met het opslaan van de score.Het aangegeven antwoord is niet doorgevoerd.

en: No questions were found
nl: Geen vragen gevonden

en: You must provide an answer
nl: Geef een antwoord op

en: You need to match at least one of the items.
nl: Koppel tenminste een van de items.

en: Allow any number of answers(checkboxes are used). If this box is not checked, one, and only one answer is allowed(radiobuttons are used).
nl: Meerdere antwoorden toestaan (keuzevakjes worden gebruikt). Indien dit keuzevakje niet is aangevinkt, is slechts een antwoord toegestaan (keuzerondjes zijn gebruikt).

en: Give max score if everything is correct. Zero points otherwise.
nl: Een maximale score als alles correct is. Anders 0 punten.

en: Revision actions
nl: Revisie-acties

en: Take
nl: Afnemen

en: Repeat until correct
nl: Herhalen tot correct

en: Require the user to re-try the question until they answer it correctly.
nl: De gebruiker verplichten om net zolang te proberen totdat de vraag correct beantwoord is.

en: Take by AJAX
nl: Afnemen met behulp van AJAX

en: There are currently no questions in this quiz. Assign existing questions by using the question browser below. You can also use the links above to create new questions.
nl: Er zijn momenteel geen vragen binnen deze quiz. Wijs bestaande vragen toe aan de hand van onderstaande browser. U kan ook bovenstaande links gebruiken om nieuwe vragen aan te maken.

en: Create new question
nl: Nieuwe vraag aanmaken

en: > 1 h
nl: > 1u

en: > 8 h
nl: > 8u

en: > 24 h
nl: > 24u

en: < 1 h
nl: < 1u

en: < 8 h
nl: < 8u

en: < 24 h
nl: < 24u

en: These results should be stored for each user
nl: Deze resultaten dienen voor iedere gebruiker bewaard te worden

en: The best
nl: De beste

en: The newest
nl: De nieuwste

en: No @quiz found.
nl: Geen @quiz gevonden

en: Confirm deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete all of these results?
nl: Weet u zeker dat u al deze resultaten wil verwijderen?

en: Delete all marked results
nl: Alle gemarkeerde resultaten verwijderen

en: Special filters
nl: Speciale filters

en: Only show each users best result
nl: Alleen het beste resultaat van de gebruiker tonen

en: Do not show quizzes in progress
nl: Alleen volledig doorlopen quizen tonen

en: Evaluated
nl: Beoordeeld

en: Results have been deleted.
nl: Resultaten zijn verwijderd

en: Opens
nl: Opent

en: Closes
nl: Sluit

en: Start quiz
nl: Quiz starten

en: No randomization
nl: Niet willekeurig

en: Multiple takes
nl: Meerdere afnames

en: Indicates how questions will be randomized.
nl: Geeft aan hoe vragen willekeurig worden gemaakt.

en: Long answer question
nl: Lange-antwoordvraag

en: Instruction
nl: Instructie

en: Multiple choice question
nl: Meerkeuzevraag

en: Multiple choice question type for quiz.
nl: Meerkeuzevraagsoort voor een quiz.

en: Quiz directions
nl: Quiz-aanwijzingen

en: Configure the question types.
nl: De vraagsoorten configureren.

en: Question configuration
nl: Vraag-instelling

en: Scale question
nl: Schaalvraag

en: Quiz questions that allow a user to choose from a scale.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker uit een schaal kan kiezen.

en: Automatic and case sensitive
nl: Automatisch en hoofdlettergevoelig

en: Automatic. Not case sensitive
nl: Automatisch. Niet hoofdlettergevoelig

en: Pick an evaluation method
nl: Selecteer een evaluatiemethode

en: Short answer question
nl: Korte-antwoordvraag

en: Quiz questions that allow a user to enter a line of text.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker een regel tekst kan invoeren.

en: use regex for short answer
nl: Reguliere expressies gebruiken bij korte antwoorden

en: Choose if the correct answer for this question is "true" or "false".
nl: Kies of het correcte antwoord voor deze vraag 'waar' of 'onwaar' is.

en: True/false question
nl: Waar/onwaar-vraag

en: (skipped)
nl: (overgeslagen)

en: Not evaluated
nl: Nog niet geëvalueerd.

en: The number of resultoptions must be an integer between 0 and 100.
nl: Het aantal uitkomstmogelijkheden dient een geheel getal tussen de 0 en 100 te zijn.

en: The quiz name must be plain text.
nl: De naam van de quiz dient platte tekst te zijn.

en: Settings for random questions
nl: Instellingen voor willekeurige vragen

en: Max score for each random question
nl: Maximumscore voor elke willekeurige vraag

en: A critical error has occured. Please report error code 28 on the quiz project page.
nl: Een kritische fout is opgetreden. Rapporteer foutcode 28 op de quiz projectpagina.

en: Max score needs to be a positive number
nl: Maximumscore dient een positief getal te zijn.

en: This quiz is closed
nl: Deze quiz is niet actief

en: Taking options
nl: Afname-opties

en: Random questions
nl: Willekeurige vragen

en: Display solution
nl: Oplossing tonen

en: Display the users answers and the correct answers for all questions along with the score for each question.
nl: Antwoorden van gebruikers en correcte antwoorden voor alle vragen weergeven samen met de score van iedere vraag.

en: Pass/fail options
nl: Slagingsopties

en: Result Comments
nl: Uitkomstbeschrijvingen

en: Time limit must be a non negative interger
nl: Tijdslimiet dient een positief geheel getal te zijn.

en: Time left
nl: Resterende tijd

en: Specify the criteria for grading the response.
nl: De criteria specificeren om het antwoord te kunnen beoordelen.

en: This score is added to the users total score if the user chooses this alternative.
nl: Deze punten worden toegevoegd aan de totaalscore van de gebruiker wanneer de gebruiker deze keuzemogelijkheid kiest.

en: Helper module for all quiz question types
nl: Ondersteunende module voor alle quizvraagsoorten

en: Answer hidden
nl: Antwoord verborgen

en: Choose how the answer shall be evaluated.
nl: Kiezen hoe het antwoord geëvalueerd zal worden.

en: Specify the answer. If this question is manually scored, no answer needs to be supplied.
nl: Specificeer het antwoord. Als de vraag handmatig beoordeeld wordt, dient er geen antwoord opgegeven te worden.

en: Quiz questions that allow a user to select "true" or "false" as his response to a statement.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker 'waar' of 'onwaar' als antwoord op een stelling kan geven.

en: Any unsaved changes will be lost. Are you sure you want to proceed?
nl: Niet-opgeslagen wijzigingen zullen verloren gaan. Weet u zeker dat u wil verdergaan?

en: save
nl: opslaan

en: Auto revisioning
nl: Automatische revisies

en: Set the maximum number of result options (categorizations for scoring a quiz). Set to 0 to disable result options.
nl: Het maximum aantal mogelijke uitkomsten (indeling van puntenscores) instellen. Op 0 instellen om uitkomstmogelijkheden uit te schakelen.

en: E-mail for Quiz Takers
nl: E-mail voor quiz-afnemers

en: E-mail results to quiz takers
nl: Resultaten naar quiz-afnemers e-mailen

en: Check this to send users their results at the end of a quiz.
nl: Selecteer dit om aan het eind van de quiz aan gebruikers hun resultaten te sturen.

en: Configure E-mail Subject
nl: E-mailonderwerp instellen

en: This format will be used when sending quiz results at the end of a quiz.
nl: Deze opmaak zal gebruikt worden bij het verzenden van de quizresultaten aan het einde van de quiz.

en: Configure E-mail Format
nl: E-mailopmaak instellen

en: E-mail for Quiz Authors
nl: E-mail voor quiz-opstellers

en: E-mail all results to quiz author.
nl: Alle resultaten aan de quiz-opsteller sturen.

en: Questions in this quiz
nl: Vragen in deze quiz

en: Export full data as CSV
nl: Alle gegevens exporteren als CSV

en: Note that this quiz is set to only keep each users best answer.
nl: Merk op dat deze quiz alleen de beste resultaten van elke gebruiker bijhoudt.

en: Duration :  @value
nl: Duur: @value

en: Attempts allowed
nl: Toegestane pogingen

en: Whether to allow users to skip questions in the @quiz
nl: Al dan niet toestaan dat gebruikers vragen overslaan in de @quiz.

en: Allowed number of attempts
nl: Aantal toegestane pogingen

en: Display allowed number of attempts
nl: Aantal toegestane pogingen weergeven

en: Display the allowed number of attempts on the starting page for this quiz.
nl: Het aantal toegestane pogingen weergeven op de startpagina van deze quiz.

en: Dear !taker
nl: Beste !taker

en: You attended the quiz !title on !date
nl: U heeft deelgenomen aan de quiz !title op !date

en: You need to install and enable at least one question type(multichoice for instance) to use quiz.
nl: Installeer en schakel minstens een vraagsoort in (bijvoorbeeld meerkeuze) om de quiz te gebruiken.

en: Change settings for the all Quiz project modules.
nl: Instellingen wijzigen voor alle modules van het Quiz-project.

en: Configure the Quiz module.
nl: De Quiz-module configureren.

en: @quiz form configuration
nl: Instellingen @quiz-formulier

en: Configure default values for the quiz creation form.
nl: De standaardwaarden configureren voor het  formulier om een quiz aan te maken.

en: Quiz reports and scoring
nl: Quiz-rapportages en beoordeling

en: View reports and score answers.
nl: Rapportages bekijken en antwoorden beoordelen.

en: Score long answer questions
nl: Beoordelen lange-antwoordvragen

en: Write your pairs in the question and answer columns. For the user the question will be fixed and the answers will be shown as alternatives in a dropdown box.
nl: Schrijf de paren in vraag- en antwoordkolommen. Voor de gebruiker staan de vragen vast en worden de antwoorden als keuzemogelijkheden in een keuzelijst getoond.

en: Score short answer questions
nl: Beoordelen korte-antwoordvragen

en: Remember my settings
nl: Mijn instellingen onthouden

en: Total score: @score %
nl: Totaalscore: @score %

en: Your score: %score %
nl: Uw score: %score %

en: Your score was: @score %
nl: Uw score was: @score %

en: Next question
nl: Volgende vraag

en: Summary options
nl: Samenvattingsopties

en: Result options
nl: Uitkomstmogelijkheden

en: Remember settings
nl: Instellingen onthouden

en: Checkbox for remembering quiz settings
nl: Keuzevakje om quiz-instellingen te onthouden

en: You lose points by selecting incorrect options. You may leave an option blank to avoid losing points.
nl: Bij het geven van een onjuist antwoord verliest u punten. Om geen punten te verliezen mag U een vraag leeglaten.

en: Alternatives for multichoice
nl: Alternatieven voor meerkeuze

en: Add to @quiz
nl: Aan @quiz toevoegen

en: This question is already a member of
nl: Deze vraag is al onderdeel van

en: The @latest latest @quiz nodes this question isn't a member of
nl: De laatste @latest @quiz-nodes waarvan deze vraag geen deel uitmaakt

en: If you check any of the checkboxes this question will be added to the corresponding @quiz. If the @quiz has been answered a new revision will be created automatically.
nl: Bij het aanvinken van een van de keuzevakjes zal de vraag toegevoegd worden aan de corresponderende @quiz. Als de @quiz al beantwoord is zal automatisch een nieuwe versie worden aangemaakt.

en: Title for new @quiz
nl: Titel voor nieuwe @quiz

en: Write in the name of the new @quiz you want to create and add this question to.
nl: De naam invullen voor de nieuwe @quiz om aan te maken en de vraag aan toe te voegen.

en: Add directly
nl: Rechtstreeks toevoegen

en: Fieldset for adding a question directly into quizzes
nl: Veldgroep om een vraag rechtstreeks aan quizzen toe te voegen

en: Delete results when a user is deleted
nl: Verwijder resultaten wanneer een gebruiker wordt verwijderd

en: When a user is deleted delete any and all results for that user.
nl: Iedere en alle resultaten van een gebruiker verwijderen wanneer deze gebruiker verwijderd wordt.

en: Index questions
nl: Vragen indexeren

en: If you turn this off questions will not show up in search results.
nl: Indien u dit uitschakelt, worden vragen niet weergegeven in de zoekresultaten.

en: How many questions would you like to draw from this term?
nl: Hoeveel vragen van deze term wilt u gebruiken?

en: Max score for each question
nl: Maximumscore voor elke vraag

en: You need to be more specific, or use the autocomplete feature. The term name you entered matches several terms: %terms
nl: Wees meer specifiek, of gebruik het automatisch aanvullen. De categorienaam die is opgegeven komt overeen met verscheidene categorieën: %terms

en: The number of questions needs to be a positive integer
nl: Het aantal vragen moet een positief getal zijn.

en: The max score needs to be a positive integer or 0
nl: De maximumscore moet een positief geheel getal of nul zijn

en: The following terms were removed: %terms
nl: Volgende termen zijn verwijderd: %terms

en: The term was added
nl: De term is toegevoegd

en: ORPHAN %uid
nl: wees %uid

en: Max score per question
nl: Maximumscore per vraag

en: Question <span id="quiz-question-number">!x</span> of <span id="quiz-num-questions">@y</span>
nl: Vraag <span id="quiz-question-number">!x</span> van de <span id="quiz-num-questions">@y</span>

en: Allow Resume
nl: Hervatten toestaan

en: Whether to allow users to leave the @quiz incomplete and then resume it from where they left off.
nl: Al dan niet gebruikers toestaan de @quiz te onderbreken en te hervatten bij waar ze gestopt waren.

en: Allow jumping
nl: Springen toestaan

en: Whether to allow users to jump between questions using a menu in the @quiz
nl: Al dan niet toestaan dat gebruikers tussen vragen in de @quiz springen met behulp van een menu

en: Categorized random questions
nl: Gecategoriseerde willekeurige vragen

en: Leave blank
nl: Leeg laten

en: Leave blank and finish
nl: Leeglaten en afronden

en: Your answers
nl: Uw antwoorden

en: Answer ID
nl: Antwoord-ID

en: View answers
nl: Antwoorden bekijken

en: Administer quiz configuration
nl: Quiz-instellingen beheren

en: Can access (take) all quizzes.
nl: Kan alle quizen afnemen.

en: View any quiz results
nl: Alle quizresultaten bekijken

en: Can view results for all quizzes and users.
nl: Kan de resultaten van alle quizen en gebruikers bekijken.

en: View own quiz results
nl: Eigen quizresultaten bekijken

en: Quiz takers can view their own results, also when quiz is not passed.
nl: Quizdeelnemers kunnen hun eigen resultaten bekijken, ook wanneer ze de quiz niet gehaald hebben.

en: View results for own quiz
nl: Resultaten van eigen quiz bekijken

en: Quiz makers can view results for their own quizzes.
nl: Quizsamenstellers kunnen de resultaten van hun eigen quizen bekijken,

en: Delete any quiz results
nl: Alle quizresultaten verwijderen

en: Score any quiz
nl: Punten geven bij iedere quiz

en: Score own quiz
nl: Punten geven bij eigen quiz

en: View quiz question outside of a quiz
nl: Quizvragen buiten een quiz om bekijken

en: View any quiz question correct response
nl: Correct antwoord van iedere quizvraag bekijken

en: Edit question titles
nl: Vraagtitels bewerken

en: Questions automatically get a title based on the question text. This allows titles to be set manually.
nl: Vragen krijgen automatisch een titel gebaseerd op de vraagtekst. Dit staat het toe titels handmatig in te stellen.

en: Show passed status
nl: De status geslaagd tonen

en: Show the status, if the user has previously passed
nl: De status tonen indien de gebruiker geslaagd is

en: Quiz Answer Time
nl: Tijdstip quiz-antwoord

en: Time the answer was provided.
nl: Tijdstip waarop het antwoord werd gegeven.

en: Indicates whether or not a quiz question was skipped.
nl: Geeft aan of een quizvraag al dan niet werd overgeslagen.

en: Administer presets
nl: Voorinstellingen beheren

en: This is the last question. Press Finish to deliver your answers
nl: Dit is de laatste vraag. Druk op Voltooien om de toets af te ronden.

en: This option is wrong.
nl: Dit antwoord is fout.

en: This option is correct.
nl: Dit antwoord is goed.

en: Present alternatives in random order when quiz is being taken.
nl: De keuzemogelijkheden in een willekeurige volgorde presenteren wanneer de quiz wordt afgenomen.

en: Enable feedback
nl: Feedback inschakelen

en: When taking the test, and this option is enabled, a wrong placement of an alternative, will make it jump back. Also, this makes it possible to add comments to both correct and wrong answers.
nl: Wanneer de test wordt afgenomen, en deze optie ingeschakeld is, zal een verkeerd geplaatste keuzemogelijkheid terugspringen. Dit maakt het ook mogelijk om opmerkingen voor correcte en verkeerde antwoorden toe te voegen.

en: Hotspot radius
nl: Hotspotradius

en: The radius of the hotspot in pixels
nl: De straal van de hotspot in pixels

en: Answer this question by dragging each rectangular label to the correct circular hotspot.
nl: Beantwoord deze vraag door iedere rechthoek naar de juiste cirkel te slepen

en: Correct answers
nl: Correcte antwoorden

en: Drag and drop question with lines
nl: 'Drag and drop'-vraag met lijnen

en: Click anywhere in
    the canvas to
    add an alternative
nl: Klik ergens op een 
    plek om een
    keuze-optie toe te voegen

en: Feedback when correct
nl: Feedback als correct

en: Feedback when wrong
nl: Feedback als fout

en: Auto update max score
nl: Maxumumscore automatisch bijwerken

en: Save Score
nl: Score opslaan

en: score taken quiz answer
nl: antwoorden beoordelen van een afgenomen quiz

en: Some of the updated settings may not apply to quiz being taken already. To see all changes in action you need to start again.
nl: Bepaalde gewijzigde instellingen worden mogelijk niet toegepast op een quiz die al wordt afgenomen. Start opnieuw om alle wijzigingen te zien.

en: Take quiz button
nl: Doe de quizknop

en: The take button.
nl: De afneemknop

en: Quiz summary
nl: Quizsamenvatting

en: Mark Doubtful
nl: Twijfel markeren

en: Allow user to mention if they are not sure about the answer
nl: Gebruiker toestaan om aan te geven wanneer ze niet zeker over hun antwoord zijn

en: Execution mode
nl: Uitvoeringsmodus

en: The mode for taking the test.
nl: De modus om de test af te nemen.

en: With lines
nl: Met lijnen

en: Drag label
nl: Sleeplabels

en: Means alternative is placed on the correct spot
nl: Betekent dat de keuze-optie op de correcte plaats geplaatst is

en: Means alternative is placed on the wrong spot, or not placed at all
nl: Betekent dat de keuze-optie op een verkeerde plaats, of helemaal niet geplaatst is.

en: <p>Start by uploading a background image. The image is movable within the canvas.<br/> 
        				The next step is to add the alternatives, by clicking in the canvas. 
        				Each alternative consists of a circular hotspot, a label, and a connecting line. You need 
        				to double click the rectangular label to add the text, and move the hotspot to the correct
        				position. When selecting a label, a popup-window is displayed, which gives you the following
        				alternatives:
        				<ul>
        					<li>Set the alternative's feedback (only possible if feedback is enabled)</li>
        					<li>Set the color of each alternative</li>
        					<li>Delete the alternative</li>
        				</ul>    				
        				</p>
nl: <p> Begin met het uploaden van een achtergrondafbeelding. De afbeelding is verplaatsbaar binnen het canvas. <br/>
         De volgende stap is om de alternatieven toe te voegen door in het canvas te klikken.
         Elk alternatief bestaat uit een circulaire hotspot, een label en een verbindingslijn. Dubbelklik op het rechthoekige label te om de tekst toe te voegen, en verplaats de hotspot naar de juiste positie. Wanneer u een label selecteert, wordt een pop-up weergegeven met de volgende alternatieven:
         <ul>
         <li> Stel de feedback van het alternatief in (alleen mogelijk als feedback is ingeschakeld) </li>
         <li> Stel de kleur van elk alternatief in </li>
         <li> Verwijder het alternatief </li>
         </ul>
         </p>

en: The answer for this question.
nl: Het antwoord voor deze vraag.

en: !username got %num_correct of %question_count possible points.
nl: !username heeft %num_correct van %question_count mogelijke punten.

en: By proceeding you won't be able to go back and edit your answers.
nl: Wanneer u verder gaat, kunt u niet teruggaan om uw antwoorden aan te passen.
