Quiz (7.x-4.0-rc3) - en to or translation catalogue (17 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: CCK
or: ସିସିକେ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Direction
or: ଦିଗ
