Quiz (7.x-4.0-rc4) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция

en: published
kk: жарияланған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Finished
kk: Аяқталды

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
kk: Бұл контентті басқа пайдаланушы жаңартқан, өзгертулер сақталмайды.

en: and
kk: және

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз

en: Create @name
kk: @name құру

en: This week
kk: Бұл апта

en: Direction
kk: Бағыт
