Quiz (7.x-4.0-rc4) - en to ku translation catalogue (55 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: node
ku: گرێ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Operation
ku: کردار

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Available
ku: هەیە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Choose an action
ku: کردارێک هەڵبژێرە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: color
ku: ڕه‌نگ

en: New revision
ku: پێداچوونەوەی نوێ
