Quiz (7.x-4.0-rc5) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ
