Quiz (7.x-5.0-alpha10) - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
