Quiz (7.x-5.0-alpha5) - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: node
km: ថ្នាំង

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Choice
km: ជម្រើស

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
km: មាតិកា​នេះ​ត្រូវ​បាន​កែ​ប្រែ​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​មួយ​ផ្សេង​​ កា​រផ្លាស់ប្ដូរ​មិន​អាច​ត្រូ​វបាន​រក្សាទុក ។

en: and
km: និង

en: Choose an action
km: ជ្រើស​អំពើ

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Direction
km: ទិស

en: color
km: ពណ៌

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: New revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ជា​ថ្មី
