Quiz (7.x-5.0-alpha8) - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Next
fy: Folgjende

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: more
fy: mear

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: first
fy: earste

en: last
fy: leste

en: Finished
fy: Foltôge

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
