Quiz (7.x-5.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (49 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Scale
ps: درجه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: 2 Days
ps: ۲ ورځې

en: 3 Days
ps: ۳ ورځې

en: 4 Days
ps: ۴ ورځې

en: 5 Days
ps: ۵ ورځې

en: 6 Days
ps: ۶ ورځې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: published
ps: خپاره شوي

en: Activity
ps: چارندتیا

en: author
ps: ليكوال

en: Results
ps: پایلې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند

en: - All -
ps: - ټول -

en: Summary options
ps: لنډیز غوراوي
