Quiz (7.x-5.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (131 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: more
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Response
fa: پاسخ

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add category
fa: افزودن دسته

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Score
fa: امتیاز

en: Scale
fa: مقیاس

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: node
fa: محتوا

en: Choices
fa: انتخاب‌ها

en: Random
fa: تصادفی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 4 Days
fa: ۴ روز

en: 5 Days
fa: ۵ روز

en: 6 Days
fa: ۶ روز

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Result
fa: نتیجه

en: Manual
fa: دستی

en: You
fa: شما

en: published
fa: منتشرشده

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Activity
fa: فعالیت

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: first
fa: اول

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: author
fa: نویسنده

en: Choice
fa: انتخاب

en: Results
fa: نتایج

en: ?
fa: ؟

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Charts
fa: نمودارها

en: Finished
fa: پایان

en: Apply
fa: تایید

en: Select
fa: انتخاب

en: Publish
fa: انتشار

en: ,
fa: ،

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
fa: این محتوا توسط کاربر دیگری ویرایش شده است. تغییرات نمی‌تواند ذخیره گردد.

en: Available
fa: در دسترس

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Finish
fa: پایان

en: Choose an action
fa: یک کنش را انتخاب کنید

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Direction
fa: جهت

en: Parent ID
fa: شناسه والد

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: Multiple answers
fa: چندجوابی

en: Correct
fa: صحیح

en: Quiz
fa: آزمون

en: Manage questions
fa: مدیریت سوالات

en: My results
fa: نتایج من

en: Number of questions
fa: تعداد سوال‌ها

en: Availability options
fa: تنظیم دسترسی به سوال‌ها

en: The default number of days before a quiz is closed must be a number greater than 0.
fa: تعداد روزهای پیش‌فرض پیش از بسته شدن یک آزمون باید بیشتر از 0 باشد.

en: New revision
fa: بازبینی جدید

en: There was an error updating the @quiz.
fa: خطایی در به‌روزرسانی @quiz رخ داد.

en: @quiz configuration
fa: پیکربندی @quiz

en: quiz
fa: آزمون

en: Quiz State
fa: وضعیت آزمون

en: Question Status in Quiz
fa: وضعیت سوال در آزمون

en: Use Quiz Results
fa: استفاده از نتایج آزمون

en: Use Quiz Questions
fa: استفاده از سوالات آزمون

en: Provide a way to create matching type of questions.
fa: ارائه راهی برای ایجاد نوع سوالات مطابقتی

en: Quiz Question
fa: سوال آزمون

en: Short answer question type for Quiz.
fa: پرسش از نوع پاسخ کوتاه برای آزمون.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Quiz Core
fa: هسته آزمون

en: Quiz Addon
fa: ماژول آزمون

en: True False
fa: صحیح/غلط

en: Module to create True or False Kind of Questions
fa: ماژول برای تولید سوالات صحیح و غلط

en: No Statistics found.
fa: هیچ آماری یافت نشد.

en: revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Result Statistics
fa: آمار نتایج

en: Multiple choice question type for quiz.
fa: سوال‌های چندگزینه‌ای برای آزمون.

en: Scale question type for quiz.
fa: سوال از نوع درجه‌بندی برای آزمون.

en: True/false question
fa: سوال صحیح/غلط

en: Helper module for all quiz question types
fa: ماژول Helper برای همه نوع سوالات آزمونی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Quiz Multichoice Answers
fa: پاسخ‌های آزمون چند گزینه‌ای

en: The answer for this question.
fa: پاسخ این سوال.
