Quiz (7.x-5.0-alpha9) - en to my translation catalogue (51 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: first
my: ပထမ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: of
my: ၏

en: - All -
my: - အားလုံး -
