Quiz (7.x-5.0-alpha9) - en to si translation catalogue (25 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Direction
si: දිශාව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
