Quiz (7.x-5.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (43 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Scale
ug: شكالا

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: node
ug: نۇقتا

en: Choices
ug: تاللاشلار

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Choice
ug: تاللاش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Feedback
ug: قايتما

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: of
ug: جەمئىي

en: - All -
ug: ھەممىسى
