Quiz (7.x-5.0-beta1) - en to el translation catalogue (84 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Desc
el: Φθί

en: node
el: κόμβος

en: Start
el: Αρχή

en: Choices
el: Επιλογές

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: author
el: συγγραφέας

en: Choice
el: Επιλογή

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
el: Η ύλη έχει τροποποιηθεί από κάποιον άλλο, οι μεταβολές σας δεν μπορούν να αποθηκευτούν.

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: of
el: από

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: New revision
el: Νέα αναθεώρηση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Summary options
el: Επιλογές περίληψης

en: Asc
el: Αύξ
