Quiz (7.x-5.0-beta1) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: published
mg: azo vakiana
