Quiz (7.x-5.0-beta2) - en to hr translation catalogue (66 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Up to date
hr: Svježe

en: Score
hr: Rezultat

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Start
hr: Početak

en: Choices
hr: Izbori

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Result
hr: Rezultat

en: published
hr: objavljeno

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Choice
hr: Izbor

en: Results
hr: Rezultati

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
hr: Ovaj sadržaj je izmijenio drugi korisnik, promjene se ne mogu spremiti.

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Direction
hr: Smjer

en: New revision
hr: Nova revizija

en: Asc
hr: Uzlazno
