Quiz (7.x-5.0-beta2) - en to hy translation catalogue (48 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: published
hy: հրատարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: author
hy: հեղինակ

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: « first
hy: « առաջինը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: New revision
hy: Նոր վերանայում
